Chcesz poznać
sprawdzony
sposób
na udane wesele?
No pewnie!

Ile warte są wspomnienia?

Jakie prezenty dają Ci największą radość? Te szeleszczące w kopercie, czy te z serca?

Jak duży kredyt czeka na spłatę, to pewnie to pierwsze.
Ale co, gdy dostajesz prezent, który jest specjalnie o Tobie i dla Ciebie? Który jak stare zdjęcie znalezione po wielu latach jest przypomnieniem o wyjątkowych relacjach, które miałeś w swoim życiu?

Na całe szczęście jedno nie wyklucza drugiego.

Na tropie wyjątkowej przeszłości

Dlatego wymyśliliśmy Woreczek Wspomnień.

Wygląda to tak, że podczas uroczystości goście znajdują mały, bawełniany woreczek. W środku elegancka kartka, długopis i słodka niespodzianka.

Ciocie mogą napisać kompromitujące szczegóły z dzieciństwa Panny Młodej. Jej koleżanki przypomnieć jak razem podrywały facetów podczas wspólnej podróży stopem do Hiszpanii. Kumple Pana Młodego opisać historie jak pijani nago biegali po ulicach miasta szukając smacznego kebaba. Albo jak paląc blanta stwierdzali ostateczne prawdy o życiu patrząc na wschód słońca po kolejnej dobrej imprezie.

Łapiemy chwile ulotne

Chodzi o to, żeby w ten wyjątkowy dzień ożywić wyjątkowe chwile. Zatrzymać je zanim rozpłyną się w twardej codzienności. Przelać wspólne wspomnienia na papier. Włożyć do woreczka. Potem do skrzynki, którą o północy otrzymają Państwo Młodzi.

Żeby w każdej chwili mogły przypominać im, że na koniec dnia zostaje nam tylko to, czego doświadczyliśmy i wspomnienia pięknych ludzi spotkanych na drodze życia.

Zauważyliśmy, że rozdźwięk pomysłów jest niemały: od pisanych przez babcie życzeń wszystkiego najlepszego, przez tworzone przez dzieci jeziorka i słoneczka, po pieczołowicie rysowane serduszka i buziaczki przez kolegów Pana Młodego.

Aha, no tak. Gdzie chowamy te woreczki?
Chyba nie myślisz, że tak łatwo zepsujemy całą zabawę…

A może artykuł na drugą nóżkę?
Zostań z nami jeszcze chwilę!

Mamy Ci jeszcze sporo do powiedzenia.

Jeżeli spodobały Ci się zdjęcia, to…

Koniecznie poznaj ich autora!