Chcesz poznać
sprawdzony
sposób
na udane wesele?
No pewnie!

Jak działamy?

Kolaż pokazujący kreatywne zabawy weselne, interakcje z gośćmi oraz pozytywne nastawienie konferansjera.

Kreatywne Zabawy Weselne, Czyli Nasz Przepis Na Imprezę

Choć głównymi składnikami naszej pracy rzeczywiście są kreatywne zabawy weselne, to nie możemy zapomnieć o pozostałych elementach! W naszym przepisie nie może zabraknąć wspólnej zabawy z gośćmi, bezpośredniego kontaktu z nimi oraz dbania o pozytywną atmosferę. A wszystko to doprawione dobrym humorem i kulturą. Do tego nigdy nie wyśmiewamy, nie typujemy pojedynczych osób, ani nie przymuszamy do zabawy. Wszystko organizujemy grupowo, bez tremy i zakłopotania. Ciekawi Was, jak to działa?

Energiczny prowadzący, który prowadzi kreatywne zabawy weselne, oraz prowadzi gości do tańca.

Energiczne Prowadzenie!

Mamy szczęście, ponieważ lubimy ludzi, i dzięki temu ludzie naturalnie lubią nas. Mamy liczne, kreatywne zabawy weselne, przy których nie musimy chować się za gadżetami, zabawkami lub innymi pomocami. Do zbudowania więzi z gośćmi wystarcza nam nasza charyzma, doświadczenie i empatia. W ten sposób zarażamy pozytywną energią. Jesteśmy cały czas z gośćmi. Więc też cały czas nas widać i słychać.

Ta cała otwartość i elastyczność pozwala nam na sprawne przeprowadzenie Was i Waszych gości przez całe wesele krok po kroku — dbając o to, by wszyscy czuli się bezpiecznie i komfortowo. W ten sposób pokazujemy, że warto nam zaufać, ponieważ wiemy, co robimy i że naszym celem jest również wspaniała zabawa!

Powitanie gości

Prowadzimy Waszych gości od samego początku. Oznacza to, że nawet na sekundę nie zostawiamy ich samych sobie. Nie chcemy przecież, żeby ominęły ich jakiekolwiek kreatywne zabawy weselne, które przygotowaliśmy, prawda? Wychodzimy im naprzeciw na każdym etapie imprezy. Już na parkingu każdy usłyszy od nas serdeczne „CZEŚĆ” i zostanie zaproszony na salę, gdzie wspólnie będziemy czekać na prawdziwe gwiazdy wieczoru, czyli na Was!

Goście weselni tańczący i śpiewający w kółku.

Śpiewać Każdy Może!

Tak. Lubimy śpiewać i nieskromnie uważamy, że jesteśmy w tym dobrzy. Ale to, że sprawia nam to przyjemność, nie oznacza, że pozwalamy sobie na jakikolwiek brak profesjonalizmu w tej kwestii. Nie ma mowy o przaśnych melodiach z głośników i mało wybrednych tekstach. W trakcie Waszego wesela wykorzystujemy swój głos do tego, by zachęcić innych gości do zabawy. A możecie nam wierzyć — nic tak nie działa na ludzi, jak energiczny śpiew i dobra muzyka!

Konferansjer z firmy Zero 7 zachęcający ludzi do śpiewu i zabawy.

Aktywację Gości (Także Przy Stołach)

Oczywiście nie możemy oczekiwać od gości, że spędzą cały czas, angażując się w kreatywne zabawy weselne! Od czasu, do czasu każdy musi usiąść, zjeść lub napić się czegoś dobrego. Zwłaszcza na początku imprezy. Dlatego w tym czasie większość naszej pracy dzieje się przy stolikach. Bo gdy jest nieco zbyt wcześnie, by chcieli dołączyć do imprezy, to impreza dołącza do nich!

W ten sposób możemy pobudzić gości kilkoma pytaniami na temat Pary Młodej jeszcze przed pierwszym toastem. Pytając o miejsce, gdzie się poznaliście, jak długo jesteście razem, czy w jakie miejsce chcielibyście wyruszyć na wakacje. Ciekawi Was, kto będzie znać wszystkie odpowiedzi?

Dla nas z kolei jest to idealny sposób na to, by jeszcze szybciej złapać kontakt z gośćmi. Nikt nie będzie od tego momentu miał wątpliwości co do tego, kim jesteśmy, co robimy i czy jesteśmy odpowiednimi ludźmi, na odpowiednim miejscu. Dzięki temu dużo chętniej będą brać udział w przeróżnych zabawach — a co za tym idzie — będą się o niebo lepiej bawić!

Kobiety starające się wygrać w weselnej wersji Jenga.

Aktywujemy Tryb: Zabawa

I to od samego początku! Łączymy wszystko, co mamy w zanadrzu, aby zaserwować Waszym gościom prawdziwą rozrywkę. Dzięki zbudowanemu zaufaniu i charyzmie — jesteśmy w stanie prowadzić gry i zabawy tak, jak lubimy… czyli używając jedynie małych dodatków.

Z doświadczenia wiemy, że jest to idealny sposób na podgrzanie atmosfery, ponieważ goście mogą pozostać przy swoich stołach, a nadal brać czynny udział w imprezie. Co więcej, żadna z naszych gier i zabaw nie narusza przebiegu wesela!

Wejdźcie w linki i zobaczcie, na czym polega:

Mistrz Ceremonii, Woreczek Wspomnień, Quiz Weselny.

Kolaż przedstawiający, jak konferansjer dba o wrażenie muzyczne gości — za konsoletą i na parkiecie.

Integracja Pełną Parą

Gdy już zapoznamy się ze wszystkimi gości — zapraszamy ich do tańca! Tak też otwieramy pierwszy blok muzyczny, który na bieżąco modyfikujemy tak, by wszyscy mogli znaleźć coś dla siebie.

Jak wszyscy zdążą się nieco wyszaleć, wprowadzamy urozmaicenia, czyli kreatywne zabawy weselne. A to oznacza: integracyjne gry i wyzwania! O ile w przypadku zabaw przy stolikach nie używaliśmy rekwizytów, o tyle tutaj często okazują się bardzo pomocne. Bez obaw! Wszystko, czego używamy, wykonane jest z drewna, więc nie musicie się martwić o pstrokate, tanie zabawki na swoim weselu. Wiemy, jak trzymać fason.

Na tym etapie angażujemy tylu gości, ilu tylko możemy. Naszym celem jest nie tylko zadbanie o wspólną, dobrą zabawę, ale też o to, by wszyscy goście mogli się nieco lepiej poznać. Dlatego też wiele naszych gier opiera się na zdrowej rywalizacji (na przykład kobiety vs mężczyźni), co dodatkowo podgrzewa atmosferę i zachęca do udziału.

W naszym repertuarze znajdują się takie zabawy, jak:

Brzmi ciekawie?

Drużyna kobiet, prześcigająca drużynę mężczyzn w pełni wykorzystując to, co kreatywne zabawy weselne mają do zaoferowania.

Tańce Integracyjne

Wiemy, z czym mogą Wam się kojarzyć takie elementy. Dlatego od razu Was uspokoimy, że nie wykorzystujemy w swojej pracy kolorowych kamizelek, dmuchanych gitar i innych „śmiesznych” gadżetów.

Z racji, że zorganizowane tańce integracyjne rządzą się swoimi prawami — są one dość nietypowe. Bardzo duży nacisk kładziemy na pobudzanie tych, którzy wypili za mało oraz angażowanie tych, którzy wypili nieco za dużo. Dzięki temu praktycznie każdy gość bierze udział w zabawie (no, chyba że ktoś naaapraaawdę nie ma ochoty).

Organizowane przez nas układy można określić tradycyjnymi, grupowymi tańcami, podkręconymi współczesnym brzmieniem. Ale spokojnie! Wszystko przygotowaliśmy tak, że nawet jeżeli ktoś nigdy w życiu nie tańczył, to od razu załapie, o co chodzi. A jeżeli komuś nie przyjdzie to w pełni intuicyjnie i naturalnie — tłumaczymy i objaśniamy wszystko krok, po kroku.

Najczęściej prowadzimy gości w rytmy tańców, takich jak:

  • Współczesna podkręcona wersja poloneza lub walca wiedeńskiego
  • Obrytka
  • Can – Can
  • Zorba 
  • Belgijka
  • Makarena
  • YMCA

Prowadzący z firmy Zero 7 angażujący gości w kreatywne zabawy weselne lub grupowy taniec.

Dowiedz Się Więcej!

Sami widzicie, że mamy niejednego asa w rękawie, żeby zadbać o Wasze wesele. Oczywiście przedstawione, kreatywne zabawy weselne, to zaledwie początek tego, co możemy Wam zaoferować. Z racji, że każde wesele jest inne, a każda Para Młoda ma swoją wizję idealnej imprezy — najczęściej tworzymy indywidualny plan wesela. To, co przedstawiliśmy w tym miejscu, to ogólny przepis, który miał pobudzić Wasz apetyt na dobrą zabawę. Żeby odkryć, czym jest nasz tajny składnik — musicie go poczuć na własnej skórze.

A może artykuł na drugą nóżkę?
Zostań z nami jeszcze chwilę!

Mamy Ci jeszcze sporo do powiedzenia.

Jeżeli spodobały Ci się zdjęcia, to…

Koniecznie poznaj ich autorów!