Chcesz poznać
sprawdzony
sposób
na udane wesele?
No pewnie!

Wasze wymarzone wesele krok po kroku.

Wymarzone Wesele — Krok Po Kroku. Bo nawet improwizację należy sumiennie zaplanować. 

Im bliżej Wielkiego Dnia, tym dokładniej trzeba zaplanować całe wesele — co po kolei ma się wydarzyć, jak się zachować i co trzeba zorganizować. Bo przecież dobra improwizacja to ta, która została odpowiednio zaplanowana, prawda? Dlatego też, żeby upewnić się, że ten dzień będzie wyjątkowy, warto zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dlatego z przyjemnością podzielimy się swoim doświadczeniem i opowiemy Wam, jak powinna przebiec wzorcowa uroczystość. A zrobimy to, przeprowadzając Was przez całe wesele krok, po kroku.

Zacznijmy Od Początku.

Chcąc opisać, jak wygląda wesele krok po kroku — musimy najpierw do niego doprowadzić. A byłoby to niemożliwe bez ślubu! Tak. Już na tym etapie musicie podjąć kilka decyzji i zaplanować, jak chcecie, żeby to wyglądało. A więc? 

Podzielmy to od myślników. Będzie bardziej czytelnie.

Zanim okrzykniecie swój wybór i uznacie sprawę za zamkniętą, to pozwólcie nam powiedzieć, że na tym nie kończą się decyzję związane z ceremonią! 

O ile w przypadku ślubu kościelnego, temat jest dość prosty, bo wszystko dzieje się na miejscu, o tyle przy ślubie cywilnym, mamy dwie opcje w kwestii tego jak to może  wyglądać.

Ceremonia ślubu cywilnego, po której  widać, że zadbano o to, co po kolei ma się wydarzyć. Wesele krok po kroku przesuwa się do przodu.

Następnie musicie zadać sobie kolejne ważne pytanie. A mianowicie: Gdzie chcecie przyjmować życzenia od gości? Choć to pytanie brzmi dość niewinnie, to możecie nam wierzyć, że jeżeli nie zostało zadane wcześniej — potrafi narobić niezłego zamieszania. Świadkowie na pewno pomogą Wam w tym, żeby pokierować wszystkich w odpowiednie miejsce, gdzie przyjmiecie życzenia.

Wchodzimy Na Salę.

Kolejną kwestią, o której musicie pomyśleć, planując wesele i co po kolei ma się na nim wydarzyć — jest pytanie, kto przywita was chlebem i solą? Rodzice? Obsługa sali? A może wcale nie chcecie, żeby ten zwyczaj miał miejsce na Waszej imprezie? Gdy wspomnieliśmy wcześniej o najdrobniejszych szczegółach, to mieliśmy na myśli właśnie takie rzeczy!

Podpowiemy, że chwila, po wejściu na salę jest bardzo dobrym momentem na przyjęcie życzeń od gości. Następnie wszyscy są częstowani szampanem i z kieliszkiem w ręku mogą zaśpiewać Wam 100 lat! Warto zachować ten element, ponieważ jasno pokazuje wszystkim gościom, że od tego momentu zaczyna się prawdziwa uczta dla ciała i duszy!

Krok Po Kroku — Ku Biesiadzie!

Uff! Tyle decyzji, a my dopiero siadamy do jedzenia?! Spokojnie, spokojnie. Na tym etapie przejmujemy inicjatywę, żebyście mogli bawić się na równi ze wszystkimi. Dlatego też zapraszamy i prowadzimy wszystkich gości do stołów, żeby… życzyć smacznego!

Ale, żeby przypomnieć gościom, że ich daniem głównym jest zabawa — po zupie proponujemy pierwszy toast. A z tej okazji z pewnością będzie… gorzko, gorzko!

Gdy wszyscy najedzą się do syta… Zaczynamy działać! Mamy w zanadrzu kilka niespodzianek, które rozluźnią atmosferę i przy okazji zintegrują ze sobą wszystkich gości. Chcecie wiedzieć, co dokładnie? Napiszcie do nas!

Wasz Pierwszy Taniec.

Pewnie zadajecie sobie teraz pytanie „Kiedy najlepiej zacząć pierwszy taniec?” Naszym zdaniem nigdzie nie należy się śpieszyć, bo odpowiednio przygotowane wesele, krok po kroku rozgrzewa gości — nie rzuca na głęboką wodę. Dlatego tuż po obiedzie nie ruszamy z żadnymi atrakcjami. Dajemy gościom chwilę na kawkę, papieroska, ciastko, kieliszek lub pogaduchy. Nigdzie się nie spieszymy, to też nie ma co wszystkich popędzać!

Para Młoda, która decydując, co po kolei ma się wydarzyć na weselu, pamiętała o pierwszym tańcu.

Skoro o przerwie na kieliszek, to warto na tym etapie zrobić kilka grupowych zdjęć. Oczywiście w różnych kombinacjach. Rodzina, wieczór panieński, kawalerski, babcie, wujki, ciocie i kogo jeszcze tylko chcecie zaprosić przed obiektyw! Uśmiechnięci, najedzeni i trzeźwi z pewnością będą Wam wdzięczni, widząc wywołane zdjęcia!

Teraz. Dopiero teraz, gdy wszyscy są rozgrzani, najedzeni i opstrykani — ruszamy z pierwszym tańcem. My gramy swój pierwszy blok muzyczny, a Wy dajecie czadu na parkiecie!

A Po Tańcu?
Chwila Oddechu, Gry i Zabawy!

Nie wątpimy w kondycję Waszych gości (ani Waszą), ale po tańcach damy Wam złapać chwilę oddechu. A gdy już trochę odetchnięcie, ruszamy z pełnym asortymentem gier, zabaw i atrakcji. Oczywiście nadal dbając o to, by zaangażować wszystkich gości i ich integrować! Familiada? Jaka to melodia? A może Quiz Wiedzy o Młodych? To tylko zalążek tego, co przeprowadzimy na Waszym weselu!

Bo Do Tanga Trzeba Dwojga
(Lub Całej Sali).

Nawet dobra zabawa może się znudzić, gdy jest jej za dużo. Dlatego tuż po bloku rozrywkowym ruszamy z kolejną dawką muzyki i tańców. Płynnie przechodzimy przez wesele, po kolei serwując kolejne utwory, dbając o to, by parkiet tętnił życiem. Od tradycyjnych polskich tańców w parach, do organizowania wielkiego koła. Dzięki temu, jeżeli uchowała się osoba, która jeszcze nie czuje się luźno i swobodnie — będzie mogła skorzystać z lekkiej anonimowości, jaką dają takie kombinacje.

Udane Wesele — Krok Po Kroku, Czyli „Podziękujmy Rodzicom”.

Prawie słyszymy, jak wzdychacie na samą myśl o tej części. Zaskoczymy Was — da się to zrobić krótko, zwięźle i na temat.  Bez śpiewania „wspaniałych rodziców mam” oraz bez wprowadzania nostalgicznej atmosfery. Dziękujemy, całujemy, ściskamy i wjeżdżamy z tortem, bo wesele jest od tego, by się weselić!

Przerwa Na Uwiecznienie Chwili.

Tu sytuacja jest nieco inna, niż wcześniej, bo po torcie nastała dłuższa przerwa od zabawy. Warto wykorzystać ten moment na zimne ognie i zaaranżowanie z nimi kilku zdjęć z Wami w roli głównej — oczywiście wszystko dla was zorganizujemy i poprowadzimy gości.

Zaraz po zimnych ogniach, wracamy do zabawy! Nie możemy pozwolić na to, żeby impreza się rozbiła lub żeby goście rozsiedli się z kieliszkami przy stołach. Dlatego mamy patenty na to, by ich wciągnąć z powrotem w wir zabawy. Ciekawi Was, jakie to sposoby? Napiszcie, to wszystko Wam opowiemy.

Prowadzimy Wesele Po Kolei, Od A Do Z.

Na tym etapie najprawdopodobniej będzie już koło 23:00, więc nie przerywamy gorących tańców, aż do samych oczepin. Gdy wybije północ, zajmujemy się tylko i wyłącznie tym, żeby poprowadzić to sprawnie i bez zamieszania. Oczywiście angażujemy do tego wszystkich gości, jednak nie przeciągamy w nieskończoność. Całość zajmuje maksymalnie 40 minut, po czym od razu wracamy do muzyki i tańczenia!

Wymarzone Wesele — Zaplanuj Wszystko Krok Po Kroku.

To tyle? Tak! Więcej atrakcji, wcale nie znaczy lepiej. Dlatego warto zdać się na profesjonalistów, którzy wiedzą, gdzie leży złoty środek. Wybierając atrakcje samodzielnie, musicie uważać, żeby z Waszego wesela nie zrobił się cyrk, lub co gorsza, żeby Wasze uczucie nie zniknęło w gąszczu rozpraszaczy!

Możecie nam wierzyć, że związana z milionem atrakcji gonitwa, stres i organizacja nie jest wcale tego warta. Wierząc opiniom ludzi, mamy do zaproponowania dokładnie tyle atrakcji, ile trzeba, by zachować odpowiednie proporcje (a nawet nieco więcej). Dlatego, jeżeli chcecie skonsultować wymarzony scenariusz swojego wesela, to koniecznie dajcie nam znać!

A może artykuł na drugą nóżkę?
Zostań z nami jeszcze chwilę!

Mamy Ci jeszcze sporo do powiedzenia.

Jeżeli spodobały Ci się zdjęcia, to…

Koniecznie poznaj ich autorów!