Chcesz poznać
sprawdzony
sposób
na udane wesele?
No pewnie!

Te przełomowe „trzy kroki” odmienią oblicze muzyki na weselach!

Słuchawki Beats leżące na konsolecie, które mogą posłużyć prowadzącemu w zdecydowaniu, jaka jest najlepsza muzyka na wesele.

Jaka Jest Najlepsza Muzyka Na Wesele? Zadbaj o Wszystko w 3 Krokach!

Amerykańscy naukowcy odkryli, jaka jest najlepsza muzyka na wesele i wyróżnili 3 rzeczy, które mają na nią największy wpływ. Zespoły muzyczne coraz bardziej zaniepokojone. Zobacz dlaczego!

Może to wyglądać, jak żart, ale mówimy całkiem poważnie! Przedstawiamy tutaj 3 prawdziwe aspekty, które będą miały ogromny wpływ na Wasze wesele. Co prawda nie jest to poparte badaniami amerykańskich naukowców – a naszego doświadczenia. Ale w kwestii muzyki na wesele, to nawet lepiej, że opieramy się na wiedzy prawdziwych ekspertów.

Dziesiątki opakowań z płytami winylowymi, pośród niektórzy z pewnością znaleźliby najlepszą muzykę na swoje wesele.

Krok 1 – Różnorodność Gatunków

Zastanawiając się nad tym, jaka muzyka jest najlepsza na wesele — może Was kusić opcja stworzenia pełnej playlisty opierając się na jednym gatunku. O ile na różnych imprezach tematycznych, domówkach, czy innych spotkaniach takie posunięcie byłoby mile widziane i zrozumiałe. O tyle na weselu musimy pamiętać, że mamy do czynienia z różnymi gustami, wiekiem i różną ilością wypitych toastów. Dlatego nie warto zamykać się w jednym rodzaju lub gatunku muzyki. W końcu nie wszystkim może odpowiadać polski rock, rytmy latino, czy chociażby pop!

Dla Każdego Coś dobrego

Skoro omówiliśmy już, że najlepszą muzyką na wesele jest ta różnorodna gatunkowo, to porozmawiajmy trochę o wyczuciu. Ma to szczególne znaczenie przy tak „wrażliwych” gatunkach, jak disco polo. Z racji, że ma on tyle samo fanów, co hejterów — tworzenie listy, na której co 3 utwór jest w rytmie disco, mogłoby zniechęcić wielu gości. Czy to oznacza, że należy zrezygnować z disco polo w 100%? Oczywiście, że nie! Tak, jak w życiu — odpowiednie wyczucie i zdrowe dawkowanie przyniesie mnóstwo radości i zabawy (a nierzadko może nawet wyjść bardzo elegancko!).

Uśmiechnięta kobieta na parkiecie, wyglądająca, jakby DJ wiedział, jaka jest najlepsza muzyka na wesele.

Krok 2 – To DJ Decyduje, Jaka Jest Najlepsza Muzyka Na Wesele

A co ważniejsze, dobry DJ wie, jaka muzyka będzie najlepsza w DANYM MOMENCIE. Nie można przecież używać tej samej listy utworów do jedzenia, tańca i zabaw weselnych! Właśnie dlatego tak ważne jest tutaj wspomniane wyczucie, połączone z doświadczeniem za konsoletą. Warto tutaj też dodać, że dobry DJ doskonale rozumie, że babcia Panny Młodej niezbyt dobrze będzie się bawić przy rapie, a młodszy brat Pana Młodego przy Zuli Pogorzelskiej. To właśnie zrozumienie potrzeb gości decyduje, jaka muzyka jest (w danym momencie) najlepsza!

Para tańcząca na weselu, a obok niej mężczyzna w masce ptaka.

Energia, Entuzjazm i Empatia

Istnieje ogromna różnica pomiędzy DJem klubowym a mobilnym (weselnym). Ten pierwszy gra to, co chce i raczej nie będzie zbyt zadowolony z sugestii i propozycji z parkietu. Ten drugi natomiast traktuje pomysły na kolejne utwory jako wskazówkę — czego oczekują i co lubią uczestnicy imprezy. Dlatego też, bardziej doświadczeni DJ wyrabiają w sobie swego rodzaju “muzyczną empatię” i doskonale wiedzą, jaka muzyka przypadnie gościom do gustu.

Krok 3 – Ważne Chwile Oddechu

Wesele to nie dyskoteka! Niezależnie od tego, jak świetna muzyka wydobywa się z głośników, trzeba pamiętać, że na tej imprezie nie chodzi jedynie o taniec i śpiew. Zrobienie przerwy na toast, jedzenie, czy różnego rodzaju atrakcje nie tylko pozwoli wszystkim na zregenerowanie sił, ale też odświeży atmosferę. Bez tego, wielu gości zamęczyłoby ciągłe słuchanie skocznych, wesołych i energicznych utworów. Dlatego tak ważne jest, żeby wiedzieć, kiedy najlepszą muzyką… jest cisza lub spokój.

Goście wznoszący toast przy stole, pozwalający, by to DJ zdecydował, jaka jest najlepsza muzyka na ich wesele.

Podsumujmy: Jaka Jest Najlepsza Muzyka Na Wesele?

A właściwie, to powiedzmy sobie wprost, że TO ZALEŻY. Nie można powiedzieć, jaki gatunek jest najlepszy, czy jaki utwór porwie tłumy do tańca. Wszystko zależy od tego, co lubią Twoi goście, jak swobodnie czują się w swoim towarzystwie i jak zostanie poprowadzone całe wesele. Jednak nie ma co ukrywać, że najważniejszy jest tutaj odpowiedni DJ. Taki, który lubi wszystkie gatunki muzyki i wie, w jaki sposób je łączyć. Człowiek, który z uśmiechem przyjmie pomysł Waszych gości i nie będzie bał się puścić disco polo (by następnie przełamać je rockową balladą). Człowiek, który stworzy na Waszym weselu atmosferę, o której będzie się mówiło jeszcze na długo po przyjęciu i to w samych superlatywach.

Kogoś takiego… jak my! Tak. Nieskromnie zgadzamy się ze zdaniem naszych klientów, że wiemy, jak stworzyć idealną playlistę.

Chętnie Wam o wszystkim opowiemy! Wystarczy, że się z nami skontaktujecie.

A może artykuł na drugą nóżkę?
Zostań z nami jeszcze chwilę!

Mamy Ci jeszcze sporo do powiedzenia.

Jeżeli spodobały Ci się zdjęcia, to…

Koniecznie poznaj ich autora!